Mistrzyni

Mistrzyni - Małgorzata Szafrańska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Małgorzata Szafrańska
WYMIAR
9,56 MB
NAZWA PLIKU
Mistrzyni.pdf
ISBN
1523978432342

OPIS

Gosia była przeciętną kobietą, która cokolwiek robiła, czuła, że nigdy nie jest dość dobra. Nie dość dobra jako matka, żona, córka. Choć była już dorosła, jedną nogą cały czas tkwiła w swojej przeszłości i nie potrafiła uwierzyć w to, że jest warta tego, by ją kochano taką jaka jest. Chciała tak wiele od siebie, od życia, ale utknęła, stała w miejscu i nie wiedziała jak ma z tego wybrnąć.I wtedy poznała jego, na pozór doskonałego, pewnego siebie i bajecznie przystojnego biznesmena, który zahipnotyzował ją swoim podejściem do życia. Z szarej myszki, stała się jego Mistrzynią, która wreszcie uwierzyła, że to jej życie i to ona stawia tu warunki.Mistrzyni to powieść dla każdej kobiety, która szuka inspiracji. Powieść o zmaganiach głównej bohaterki, które są bliskie współczesnej kobiecie, poruszająca wszystkie tematy bliskie kobiecemu sercu jak zwątpienie w siebie, swoją wartość, brak akceptacji samej siebie czy własnego wyglądu, brak odwagi, siły, nadziei w to, że jutro może być lepiej.Cokolwiek czujesz, nie jesteś sama i tak książka ci to udowodni, ale też da iskierkę inspiracji i motywacji, której potrzebujesz by zapłonąć.To opowieść napisana tak, by zachęcić nawet te kobiety, które nie lubią bądź nie mają czasu czytać.W słowach jest moc, a słowa tej książki pomogą Ci uwierzyć, że każda z nas jest Mistrzynią Własnego Życia.

Powodem jest choroba, która bardzo wpłynęła na jej organizm. Na moim blogu znajdziesz zdrowe przepisy dla dzieci BLW. Pokażę Ci, krok po kroku, jak zmienić nawyki żywieniowe, zachęcę do przygotowania zdrowych i pysznych posiłków dla całej rodziny! Siatkarki Grupy Azoty Chemik Police zostały mistrzyniami Polski w siatkówce kobiet w sezonie 2019/2020.

Zobaczcie zdjęcia zjawiskowej sporstmenki! Ewa Swoboda urodziła się w 1997 roku. Jest polską lekkoatletką i specjalizuje się w biegach sprinterskich.

POWIĄZANE KSIĄŻKI