Kobieta w roli głównej

Kobieta w roli głównej - Helen Jacey | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Helen Jacey
WYMIAR
8,72 MB
NAZWA PLIKU
Kobieta w roli głównej.pdf
ISBN
9983940930099

OPIS

Książka w przełomowy sposób przedstawia modele wiarygodnych głównych bohaterek filmowych. Omówione zostały takie problemy jak: motywacje scenarzysty przy tworzeniu postaci kobiecych i ich historii, różnice między historią bohatera i historią bohaterki, postrzeganie ról społecznych i jego wpływ na charakterystyki postaci kobiecych, sposoby przetworzenia stereotypów na temat kobiet. Autorka stara się również wyczerpująco odpowiedzieć jak wybór roli wpływa na osobowość postaci męskich i kobiecych oraz na tożsamość bohaterki, jakie są zasady konfliktu w historiach bohaterek, jaki wpływ na postaci kobiece mają konwencje gatunkowe, czy jak kwestie genderowe mogą wpłynąć na proces rozwoju scenariusza.

Największe w Poznaniu warsztaty dla kobiet przedsiębiorczych. Poprzez spotkania z praktykami biznesu stwarzamy okazje do... Kobieta w roli głównej 23 czerwca 2017 przez Imperium Kobiet.

Już 29 czerwca poznańskie kobiety spotkają się w City Park Poznań, by rozmawiać o wizerunku kobiety w świecie biznesu. Nie zabraknie więc porad stylistów, coachów, a także kosmetologów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI