Być wiernym ojczyźnie

Być wiernym ojczyźnie - Adam Palmrich | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Adam Palmrich
WYMIAR
3,88 MB
NAZWA PLIKU
Być wiernym ojczyźnie.pdf
ISBN
5417195871149

OPIS

Autor był dowódcą placówki Armii Krajowej „ŻURAW”, działającej w Zakopanem w latach 1943-45 i w swoich wspomnieniach opisuje działania nie tylko dowodzonej przez siebie jednostki, ale także współpracujących z nią innych grup podziemia zakopiańskiego: S3, „Rettungstelle” i grupy „Radosławskiego”. Na podstawie własnych przeżyć i doświadczeń skrupulatnie ? a zarazem ciekawie ? dokumentuje dramatyczne niekiedy akcje ruchu oporu w stolicy Tatr i na Podhalu. Ukazuje ludzi, którzy naprawdę byli zaangaż

Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Być wiernym Ojczyźnie (Adam Palmrich). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Autor był dowódcą placówki Armii Krajowej „ŻURAW", działającej w Zakopanem w latach 1943-45 i w swoich wspomnieniach opisuje działania nie tylko dowodzonej przez siebie jednostki, ale także współpracujących z nią innych grup podziemia zakopiańskiego: S3, Sprawdź niskie ceny i kup Być wiernym ojczyźnie w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Informacje o BYĆ WIERNYM OJCZYŹNIE, ADAM PALMRICH - 8441103466 w archiwum Allegro.

24 likes. Personal Blog Bądź wierny - Idź".

POWIĄZANE KSIĄŻKI