Przepaść

Przepaść - Krzysztof Bielecki | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krzysztof Bielecki
WYMIAR
4,19 MB
NAZWA PLIKU
Przepaść.pdf
ISBN
2127476104160

OPIS

„Przepaść” to trzy utwory o miłości, śmierci i Polsce. O przepaści między wyobrażeniem a rzeczywistością. O dorastaniu do klęski.Opowiadania ukazały się w „Twórczości”. Czy zapowiadają literaturę nowych obrachunków? Krzysztof Bielecki dokonuje między innymi oceny postaw inteligenckich po 10 kwietnia 2010 roku, uznając Krakowskie Przedmieście za swoisty wyrzut sumienia. Drwi z tych, którzy tam drwili ? jakby szyderstwo miało być w minionych dniach miarą intelektualnej wyższości. Pyta o tożsamość.

przepaść. dopuszczalne w grach ... przepaść (język polski): ·↑ Zygmunt Saloni, Marcin Woliński, Robert Wołosz, Włodzimierz Gruszczyński, Danuta Skowrońska, Słownik gramatyczny języka polskiego na płycie CD, Warszawa 2012, ISBN 978-83-927277-2-9 Słowo „przepaść" w słownikach zewnętrznych.

. Jeśli więc pracownica nabyła prawo do ... Do tragedii doszło w niedzielę w górach na północy Włoch, w rejonie Brescii w Lombardii.

POWIĄZANE KSIĄŻKI