Ołtsajders Reaktywacja

Ołtsajders Reaktywacja - Paweł Gierczak | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paweł Gierczak
WYMIAR
12,8 MB
NAZWA PLIKU
Ołtsajders Reaktywacja.pdf
ISBN
3363902174276

OPIS

Komiks ten jest , częścią obszernej obyczajowej powieści graficznej opowiadającej o pełnym wrażeń życiu młodzieży w postindustrialnym mieście oraz sposobie postrzegania przez nią otaczającej ich zewsząd, jakby zastygłej w bezruchu rzeczywistości. Komiks ten jest także o prawie do wyboru takiej drogi życia, jaką sobie człowiek wymarzył.Po raz pierwszy (na kilku stronach komiksu) umożliwiamy czytelnikowi zapoznanie się z twórczością literacką Pawła, z jego surową, jakby zaledwie z wierzchu ociosaną frazą, jakże daleką od modnego obecnie, pustego i aintelektualnego oniryzmu, ale za to pełną postmodernistycznych nawiązań do popkultury minionych dziesięcioleci.Po powrocie z U.K, postanowiłem wznowić rysowanie "Ołtsajderów". Właściwie to mój pierwotny plan przewidywał chlanie na umór do całkowitego wyniszczenia biologicznego, ale wszyscy mi zaczęli truć dupę, żebym dalej przy tym dłubał. Przygotowuje właśnie 4 zeszyt w formacie 'tytusowym', zmieniwszy nieco formę i kreskę (po raz kolejny zresztą). "Ołtsajders. Reaktywacja" jest prologiem, a właściwy zeszyt pojawi się jesienią w Łodzi.Paweł Gierczak

Plansze komiksowe Ołtsajders. Reaktywacja, Paweł Gierczak, Gierek, Robert Zaręba, 21 x 29,7 cm, ołówek + tusz, 2015, Science Fiction. Informacje o OŁTSAJDERS REAKTYWACJA, PAWEŁ GIERCZAK - 7471861710 w archiwum Allegro.

Reaktywacja" jest prologiem, a właściwy zeszyt pojawi się jesienią w Łodzi. Paweł Gierczak.

POWIĄZANE KSIĄŻKI