Jak radzić sobie Atetozą

Jak radzić sobie Atetozą - Agnieszka Bal | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Bal
WYMIAR
8,62 MB
NAZWA PLIKU
Jak radzić sobie Atetozą.pdf
ISBN
2624505653089

OPIS

Tak długo, jak niepełnosprawni, aby normalnie funkcjonować zmuszeni są pokonywać nie tylko swoje ograniczenia, lecz także bariery otaczającego ich świata - dawanie temu świadectwa pisanego ma swoje głęboko ludzkie uzasadnienie. Tak długo, jak niepełnosprawność wzbudza w świecie ludzi sprawnych lęk, zażenowanie i poczucie winy, trzeba ujawniać wszystkie jej aspekty. Trzeba mówić i pisać o niej. W taki sposób, zamiast chorej litości może pojawić się wrażliwość na niepełnosprawność. Młodej Autorce nie brakuje w pisaniu szczerości i odwagi, co jest najważniejszym jej atutem.

Data wydania: 2006-01-01 ... Jak radzić sobie atetozą (Agnieszka Bal). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Książka Agnieszki Bal pt.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Poznańskie poradniki . 22 str.

POWIĄZANE KSIĄŻKI