wszystko o błogosławionym ks. Jerzym Popiełuszce

wszystko o błogosławionym ks. Jerzym Popiełuszce - Wacław Stefan Borek | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wacław Stefan Borek
WYMIAR
12,9 MB
NAZWA PLIKU
wszystko o błogosławionym ks. Jerzym Popiełuszce.pdf
ISBN
9505760346229

OPIS

To nie biografia, lecz lektura. Niekoniecznie trzeba cierpiec na religijną awitaminozę, żeby sięgnąć po tę książkę. Świąty Jan Paweł II zachęcał, aby ks. Jerzego - jako świadka trudnych czasów najnowszej historii Polski - postrzegać od strony ,,wewnętrznego człowieka , który żył zjednoczony z krzyżem Chrystusa. Jeśli więc chcesz wejść w dialog z Błogosławionym na różnych etapach jego życia i podładować swoje duchowe akumulatory, ta książka jest dla Ciebie. Co się wydarzyło, że mormalny, chorowity wikary stał się głosem sumienia polskiego narodu? OdpowIedź znajdziesz w tej książce.

kapelana "Solidarności". Książka „Wszystko o bł. ks.

Wacław Stefan Borek, Wszystko o błogosławionym ks. Jerzym Popiełuszce, Wydawnictwo Świętego Filipa Apostoła. Książka Wszystko o błogosławionym ks.

POWIĄZANE KSIĄŻKI