W drodze

W drodze - Marek Gunia | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marek Gunia
WYMIAR
8,4 MB
NAZWA PLIKU
W drodze.pdf
ISBN
2013868506741

OPIS

Ze wstępu: "Tomik ten jest zbiorem wierszy od początku mojej przygody z poezją, czyli od 2002 do 2008 roku. To uczucia, przeżycia i moja droga zapisana w kilku wyrazach tworzących całość. Sztuka to dla mnie emocje przekazane w pewnej formie, wzbudzające emocje w innych ludziach.""Ja wśród uczuć,na wierszach płynę,tylko one mnie kochają,tylko w nich nie zginę."

Co znaczy i jak powiedzieć "w drodze" po angielsku? - en route, on the way, in transit, on the road, by means of something Organizujemy i pokrywamy koszty usług assistance w razie problemów na drodze. Pomożemy, jeśli będziesz mieć wypadek, awarię, zabraknie Ci paliwa, zatrzaśniesz kluczyki w samochodzie, rozładuje Ci się akumulator lub coś stanie się Tobie lub Twoim pasażerom (np.

Jednym ze sposobów głoszenia jest oficyna wydawnicza oraz miesięcznik. Kontakt.

POWIĄZANE KSIĄŻKI