Komiksy na NIE. Tom 2

Komiksy na NIE. Tom 2 - Ryszard Dąbrowski | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ryszard Dąbrowski
WYMIAR
6,65 MB
NAZWA PLIKU
Komiksy na NIE. Tom 2.pdf
ISBN
2608810002883

OPIS

"Komiksy na NIE - część 2" autorstwa Ryszarda Dąbrowskiego. Tym razem tytuł może być nieco mylący, bowiem z 64 stronicowego albumu około 20 stron było pierwotnie drukowane nie w tygodniku NIE, lecz portalu fakt.pl, z którym Dąbrowski rozpoczął w międzyczasie współpracę.Zapraszamy do lektury komiksu, którym twórca "Likwidatora" udowodnił po raz kolejny, że jest miestrzem publicystyki komiksowej ubranej w krótkie, jednoplanszowe shorty.?

Tym razem humoreski drukowane w tytułowym lewicowym tygodniku zajmują tylko 2/3 albumu, reszta to shorty z portalu [Adres usunięty]. Komiksy na NIE Tom 2 Ryszard Dąbrowski. Robert Zaręba Komiksy na NIE Tom 2 Ryszard Dąbrowski.

Tym razem tytuł może być nieco mylący, bowiem z 64 stronicowego albumu około 20 stron było pierwotnie drukowane nie w tygodniku NIE, lecz portalu fakt.pl, z którym Dąbrowski rozpoczął w międzyczasie współpracę. Zapraszamy do lektury komiksu, którym twórca "Likwidatora" udowodnił po raz kolejny, że jest mistrzem ... komiksy nie tylko na „nie" Drugi tom „Komiksów na NIE" przynosi pewne odświeżenie w stosunku do pierwszego.

POWIĄZANE KSIĄŻKI