Kamperem przez Polskę - Część 1

Kamperem przez Polskę - Część 1 - Anna Jurczyńska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Jurczyńska
WYMIAR
10,94 MB
NAZWA PLIKU
Kamperem przez Polskę - Część 1.pdf
ISBN
6797136607601

OPIS

W życiu Twojego dziecka przychodzi czas, kiedy przestrzeń mieszkania, podwórka, a nawet rodzinnej miejscowości ? robi się dla niego zbyt ciasna. To doskonały moment, żeby pokazać mu piękno tych zakątków świata, których nie miało jeszcze okazji poznać.Fenek kończy przedszkole i... wcale nie zamierza odpoczywać!Wsiada z Fenią i rodzicami do kampera, czyli prawdziwego domu na kołach i po chwili wszyscy wyruszają w podróż po całej Polsce. Odwiedzają Kraków, Puszczę Białowieską i Jaskinię Niedźwiedzi

Historie te mają formę pamiętników i adresowane są do dzieci w wieku 7-9 lat. Każda książka w zupełnie nowatorski otwiera się na żywy kontakt z małymi czytelnikami. Aplikacja Park4Night, w całej Polsce pokazuje tylko 14 miejsc obsługi kamperów, z czego 6 jest na południu, w pobliżu czeskiej granicy.

2. Największa tajemnica Guadalupe Wincenty Łaszewski Książka 39,90 54,90-30.

POWIĄZANE KSIĄŻKI