Zwierzenia emigranta seksualnego dewianta

Zwierzenia emigranta seksualnego dewianta - Hipolit Kwas | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Hipolit Kwas
WYMIAR
8,67 MB
NAZWA PLIKU
Zwierzenia emigranta seksualnego dewianta.pdf
ISBN
6025630186865

OPIS

„Okazało się, że Maria jest równie skrzywiona jak ja i seksik był od razu dobry. Nie trzeba było się docierać, tylko od razu zerżnąłem ją w dupsko i już!Nie ma dla mnie różnicy czy laska odda się na pierwszej, drugiej, czy trzeciej randce. Nie mamy piętnastu lat, gdzie można było czekać na pierwszy pocałunek i loda.W naszym wieku byłoby dziwne, przynajmniej dla mnie, gdyby kobieta wymyślała i wydziwiała. Jeśli po kilku wyjściach nie chce dać, to znaczy, że nie jest tobą zainteresowana”

45,00 zł ... Miliony produktów w 1 miejscu! dexilant - porównaj oferty i ceny w sklepach internetowych - Taniomania.pl. Wyszukaliśmy dla Ciebie: dexilant Polskiego emigranta za dokonanie domniemanego molestowania seksualnego Doris.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > „Okazało się, że Maria jest równie skrzywiona jak ja i seksik był od razu dobry. Nie trzeba było się docierać, tylko od razu zerżnąłem ją w dupsko i już! Nie ma dla mnie różnicy czy laska odda się na pierwszej, drugiej, czy trzeciej randce.

POWIĄZANE KSIĄŻKI