Rozproszone mroki

Rozproszone mroki - Zbigniew Bressa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Zbigniew Bressa
WYMIAR
11,87 MB
NAZWA PLIKU
Rozproszone mroki.pdf
ISBN
8734938547374

OPIS

Położyła swoją drobną, dziewczęcą dłoń na jego głowie i delikatnie pogłaskała go po włosach. Walczyła ze sobą, nie mając pojęcia, co się z nią dzieje. Jak dotychczas uważała się za silną, niezłomną i wierną swoim ideałom. Jednak teraz nie mogła się opanować. Ujęła głowę Gerensa w dłonie, podniosła ją do góry i spontanicznie pocałowała go w usta. Jej drżące, ciepłe wargi po raz pierwszy przylgnęły do ust mężczyzny. Przez chwilę spijała słodycz, by w końcu nadludzkim wysiłkiem odepchnąć wybranka swego serca od siebie.

Darmowy transport od 159 zł. Przekonaj się sam! „Położyła swoją drobną, dziewczęcą dłoń na głowie Gerensa i pogłaskała go po włosach.

Nowości z kategorii: Książki » literatura piękna » literatura kobieca. Przytulajka Kalicińska Małgorzata, Krawczyk Agnieszka, Lingas-Łoniewska Agnieszka, Wilczyńska Karolina.

POWIĄZANE KSIĄŻKI