[OUTLET sticker] Poziomki 2018/2019. Gdzie najlepiej zjeść i wyspać się w Polsce ?

[OUTLET sticker] Poziomki 2018/2019. Gdzie najlepiej zjeść i wyspać się w Polsce ? - Magda Gessler | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magda Gessler
WYMIAR
9,41 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET sticker] Poziomki 2018/2019. Gdzie najlepiej zjeść i wyspać się w Polsce ?.pdf
ISBN
6104247954323

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- wklejka zabezpieczająca przed kradzieżą wewnątrz tylnej okładki oznaczone jako [OUTLET sticker], książki w dobrym stanie z rabatem 50%- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona.Magda Gessler, najsłynniejsza polska restauratorka i kreatorka gustu i smaku, po raz piąty nagradza najlepszych restauratorów i hotelarzy w Polsce Poziomkami. Kto w tym roku zyskał, kto stracił, a dla kogo zabrakło miejsca w zestawieniu gwiazdy "Kuchennych rewolucji”? „Magda Gessler - Poziomki 2018/2019” - przewodnik po najlepszych w Polsce restauracjach i hotelach dla par, rodzin, singli, w podróż służbową, na wakacje, przystanek w drodze czy spotkanie z przyjaciółmi. I na każdą inną okazję. Jak wybrać, by nie płacić (słono) za przesolone danie, spać w wygodnym łóżku i następnego dnia zjeść pyszne śniadanie? Jeśli na szybie restauracji czy hotelu jest znak Poziomki, to niezawodny sygnał, że trafiliśmy pod dobry adres na gastronomicznej i hotelarskiej mapie Polski. Gwarancja wyboru bez pomyłki dzięki nowemu odświeżonemu przewodnikowi Magdy Gessler.

49,90 37 ... Magda Gessler urodziła się w 1953 roku. Jest znaną polską restauratorką i właścicielką kilkunastu restauracji.

Ponadto w ostatniej publikacji „Poziomki 2017/2018. Gdzie najlepiej zjeść i wyspać się w Polsce?" restauracja otrzymała jeszcze dodatkowe wyróżnienie specjalne - wianek. 1 dzień roboczy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI