Kochankowie ze Starych Babic

Kochankowie ze Starych Babic - Janusz Niżyński | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Janusz Niżyński
WYMIAR
12,96 MB
NAZWA PLIKU
Kochankowie ze Starych Babic.pdf
ISBN
5605784507527

OPIS

Od AutoraDrogi Czytelniku,Akcja tej obyczajowej powieści rozgrywa się w autentycznych sceneriach małej podwarszawskiej miejscowości, ale także i gminy Stare Babice, gdzie mieszkam od blisko piętnastu laty. Przez cały wcześniejszy okres żyłem po sąsiedzku na warszawskim Bemowie, skąd z okien mojego rodzinnego domu roztaczał się widok na kopułę starobabickiego kościółka. Tak więc mogę chyba napisać, że materia stanowiąca osnowę tej książki jest nie tylko osadzona w znanych mi realiach, ale i w

w ebookach. Chcę przeczytać Zaloguj się ... Kochankowie ze Starych Babic - słowo od autora .

W książce zawarte zostały historie kilku osób, które łączy jedna miejscowość, jedna stacja benzynowa i jedno pragnienie - bycia kochanym. Kochankowie ze Starych Babic (Janusz Niżyński). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > F-qdCOP89AUQ9Zi1-wM Tanie książki - Twoja księgarnia internetowa. Od Autora Drogi Czytelniku, Akcja tej obyczajowej powieści rozgrywa się w autentycznych sceneriach małej podwarszawskiej miejscowości, ale także i gminy Stare Babice, gdzie mieszkam od blisko piętnastu laty.

POWIĄZANE KSIĄŻKI