Bajki na wszystkie pory roku

Bajki na wszystkie pory roku - Zbigniew Ks. Sobolewski | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Zbigniew Ks. Sobolewski
WYMIAR
3,73 MB
NAZWA PLIKU
Bajki na wszystkie pory roku.pdf
ISBN
3382353037269

OPIS

Dzięki kreatywności i wyobraźni Księdza Zbigniewa po raz kolejny możemy wejść we wspaniały i nieogarniony świat bajek.Dlatego może warto postawić sobie kilka szczególnych pytań o nasze życie codzienne i poszukać na nie odpowiedzi.Wydawać się może, że bajki to literatura przeznaczona tylko dla najmłodszych czytelników. Ale czy aby na pewno? W prostych historiach zawarte są prawdy i wartości, którymi warto żyć nie tylko w okresie słodkiego dzieciństwa, ale zdecydowanie przez całe życie.Zapraszamy do lektury!Spis ważnych historii:Bajka o królewnie, która próbowała kupić szczęścieBajka o córce żebraczki, która chciała zostać królewnąBajka o żeglarzu, który pamiętał o swych rodzicachBajka o smoczych zagadkachBajka o kolorowych rękawiczkachBajka o osiołku, którego zwiodła wronaBajka o żółwiu, któremu przeszkadzał gruby pancerzBajka o księciu Bonifacym obrażalskimBajka o trzech siostrach i czarowniku

Oprawa jest twarda. Wydawać się może, że bajki to literatura przeznaczona tylko dla najmłodszych czytelników. Ale czy aby na pewno? W prostych historiach zawarte są prawdy i wartości, którymi warto żyć nie tylko w okresie słodkiego dzieciństwa, ale zdecydowanie przez całe życie.

Pseudonim. Tytuł ... Bajki na wszystkie pory roku w kategorii Bajki / Dla dzieci Bajki na wszystkie pory roku - ks.

POWIĄZANE KSIĄŻKI