Wszystko, czego pragniesz...

Wszystko, czego pragniesz... - Paulina Moffitt | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paulina Moffitt
WYMIAR
9,46 MB
NAZWA PLIKU
Wszystko, czego pragniesz....pdf
ISBN
6261941083156

OPIS

Prawdziwa historia młodej dziewczyny, później kobiety marynarz, która przeniesie Cię w rozmaite miejsca jej podróży (Francja - Lazurowe Wybrzeże, Meksyk, Brazylia - Amazonia, Zjednoczone Emiraty Arabskie i wiele innych), napełni Cię optymizmem, pozwoli uwierzyć w swoje możliwości, a także zmotywujei zainspiruje do realizacji marzeń. Nie zabraknie przygód, opisu relacji z napotkanymi na życiowej drodze bohaterki ludźmi, historii wielkiej miłości, ale też ważnych lekcji wyciągniętych ze wszystkich doświadczeń. Odnajdziesz w niej również kilka porad, między innymi, jak nauczyć się języka obcego, jak wybrać rejs na statku pasażerskim i o czym pamiętać, udając się do Dubaju. Czyżby "Wszystko, czego pragniesz..." było lekturą właśnie dla Ciebie?

Jack Canfield. Ocena książek: 6,9 / 10 44 książki .

Alicia opiekuje się dzieckiem, Leo jest żywicielem rodziny, nieco za bardzo... Wszystko, czego pragniesz (Everything You Want) - amerykańska komedia romantyczna z 2005 roku w reżyserii Ryana Little'a. Wszystko, czego pragniesz (2010) Lektor PL. Jakość: 360p 480p 720p 1080p.

POWIĄZANE KSIĄŻKI