Sylwia Sylwester jest niecałopełnista

Sylwia Sylwester jest niecałopełnista - Maciej Kur | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maciej Kur
WYMIAR
10,94 MB
NAZWA PLIKU
Sylwia Sylwester jest niecałopełnista.pdf
ISBN
8250349485999

OPIS

Sylwia Sylwester uwielbia wszelakie cudactwa. Nic dziwnego ? Jest w końcu Cudodziejką czyli taką wróżką, która czyni cuda. Żyje pośród łąk w ogromnym dworku, ze swoimi koleżankami : Śmieszynką, Termilką, Niezapominajką, Samowierzką, Speszką czy też Lucyferetą (z wymiany z krainy wróżek mroku) Pewnego dnia Sylwia odkrywa przerażający sekret, który staje się początkiem zawikłanego śledztwa…

Ma w sobie wszystko to, co powinna mieć ciekawa książka dla dzieci: zajmującą fabułę z mądrym przesłaniem i niebanalnych bohaterów, których przygody przyciągną młodego odbiorcę. Książka autora „Lila i Puta" ma to bez wątpienia. Książka Macieja Kura pod tytułem „Sylwia Sylwester jest niecałopełnista" od samego początku była dla mnie jedną, wielką zagadką.

Księgarnia internetowa merlin.pl Kup teraz na Allegro.pl za 31,99 zł - SYLWIA SYLWESTER JEST NIECAŁOPEŁNISTA - Maciej Kur z miasta Konin. Stan: nowy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI