[OUTLET] Kto wierzy, nigdy nie jest sam. Pielgrzymka Ojca Świętego do jego bawarskiej ojczyzny

[OUTLET] Kto wierzy, nigdy nie jest sam. Pielgrzymka Ojca Świętego do jego bawarskiej ojczyzny - Benedykt XVI | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Benedykt XVI
WYMIAR
7,15 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Kto wierzy, nigdy nie jest sam. Pielgrzymka Ojca Świętego do jego bawarskiej ojczyzny.pdf
ISBN
9976363305308

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Na hasło swej pielgrzymki do Bawarii Benedykt XVI wybrał zdanie często powtarzane przez niego od początku pontyfikatu: "Kto wierzy, nigdy nie jest sam". W naszych czasach bardziej niż kiedykolwiek konieczna jest przeżywana w życiu wiara w Trójjedynego Boga i Matkę Bożą. I właśnie ta wiara była w dniach 9-14 września 2006 w Bawarii bardzo intensywnie przeżywana. Wiele tysięcy ludzi w różnym wieku uczestniczyło w nabożeństwach i spotkaniach z Ojcem Świętym, słuchało kazań i przemówień papieskich, wypełniało place i ulice, modliło się i wyśpiewywało publicznie swoją wiarę. Każdy z wierzących tak bardzo mocno przyznawał się do niej, że postawa ta z pewnością znajdzie odbicie również w dalszym codziennym życiu służąc szerzeniu Słowa Bożego i pomnażaniu wiary chrześcijańskiej.

Pierwszy dzień pielgrzymki Benedykta XVI do Bawarii już wyznaczył jej główne punkty i charakter - to pielgrzymka przede wszystkim duszpasterska, choć nie pozbawiona elementów sentymentalnych. Wiele tysięcy ludzi w różnym wieku uczestniczyło w nabożeństwach i spotkaniach z Ojcem Świętym, słuchało kazań i przemówień papieskich, wypełniało place i ulice, modliło się i wyśpiewywało publicznie swoją wiarę. Każdy z wierzących tak bardzo mocno przyznawał się do niej, że postawa ta z pewnością znajdzie odbicie również w dalszym codziennym życiu służąc... Kto wierzy nigdy nie jest sam.

- ISBN: 83-60292-25-6 Benedykt XVI - Kto wierzy, nigdy nie jest sam. Pielgrzymka Ojca Świętego do jego bawarskiej ojczyzny Na hasło swej pielgrzymki do Bawarii Benedykt XVI wybrał zdanie często powtarzane przez niego od początku pontyfikatu: "Kto wierzy, nigdy nie jest sam".

POWIĄZANE KSIĄŻKI