Limes

Limes - Damian Porwit | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Damian Porwit
WYMIAR
6,29 MB
NAZWA PLIKU
Limes.pdf
ISBN
8780586380118

OPIS

Zabójca obserwował samotny dom pośrodku gęstych drzew. Nie płonęła ani jedna pochodnia, nigdzie nie było straży. Tylko nieprzenikniony mrok i nieznośna cisza. Miał szczęście, dom ofiar znajdował się zaledwie trzy godziny drogi od Aliso.W oddali zawył wilk. Odpowiedziało wściekłe ujadanie psa. Gdzieś w pobliżu przebiegł lis, łypiąc białkiem oczu. Zabójca tkwił niewzruszony, raz obrany cel stanowił jego świat.Cisza i mrok objęły we władanie las na dobre. Odliczył do dzisięciu i ruszył przed siebie. Zbliżył się wolnym krokiem do południowej ściany domu i swoim zwyczajem przyłożył ucho, choć wiedział, że lite drewno nie przepuści żadnego dźwięku. Zawiązał kaptur na głowie i wślizgnął się do środka.Zabójca spojrzał na stojące w izbie łoże. Śpiący mężczyzna mamrotał przez sen, machając przy tym rękami.- Czas umierać - zadeklamował cicho. Gladius opadł. Było po wszystkim.

Zainteresowania; Załóż nowy klub Odpowiedzi. Paulina Strzoda odpowiedział(a) 03.03.2013 o 16:37 System umocnień w Starożytnym Rzymie.

Liczba mnoga limes to limites, a określenie pochodzi od nazwy drogi rozdzielającej działki ziemi. limes - "ndm" meg # 2004-04-16. najnowszy słownik PWN "Wielki słownik wyrazów obcych" podaje, że może byc tez odmienny.

POWIĄZANE KSIĄŻKI