Ja Peruś czyli pamiętniki fajowego psa

Ja Peruś czyli pamiętniki fajowego psa - Barbara Szelągowska | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Barbara Szelągowska
WYMIAR
11,23 MB
NAZWA PLIKU
Ja Peruś czyli pamiętniki fajowego psa.pdf
ISBN
7854427090786

OPIS

W mroźny, styczniowy dzień pewien chłopiec o imieniu Kamil usłyszał popiskiwanie dochodzące z pudełka. W środku, na kawałku starej szmaty leżał maleńki szczeniaczek. Chłopiec zabrał psiaka do domu i karmił go tak długo butelką, aż kundelek nauczył się jeść. I właśnie ta prawdziwa historia stała się inspiracją do napisania książki pt. „Ja, Peru(ś), czyli pamiętnik fajowego psa”.Perkowi od pierwszych dni towarzyszy starsza, ale nie zawsze mądrzejsza suczka Husky. Oba pieski przeżywają wiele zabawnych przygód, ucząc się w ten sposób przyjaźni i wzajemnej akceptacji.Świat opisany w książce został ukazany oczami psa.

Mam na imię Peruś i jestem najprawdziwszym psem na świecie - nie takim wymyślonym, tylko najprawdziwszym. Książka (miękka) JA PERUŚ CZYLI PAMIĘTNIKI FAJOWEGO PSA.

Darmowy transport od 159 zł. Przekonaj się sam! ja-perus-czyli-pamietniki-fajowego-psa Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw.

POWIĄZANE KSIĄŻKI