Erodotyki

Erodotyki - Kazimierz Brakoniecki | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kazimierz Brakoniecki
WYMIAR
12,40 MB
NAZWA PLIKU
Erodotyki.pdf
ISBN
8606145807967

OPIS

Erodotyki to wiersze o miłości, opowiadające o różnych jej etapach. Na początku spotykamy bohatera lirycznego jako młodego zakochanego chłopca, aby w miarę czytania śledzić, jak uczucie rozwija się przez dziesięciolecia wspólnego życia, jak się zmienia. Co się zdobywa w tym procesie, a co się traci? Czytelnik może w tych wierszach znaleźć odpowiedź na odwieczne pytania dotyczące emocji, cielesności, przemijania, spełnienia. To wiersze pełne ? bardzo osobiste i jednocześnie uniwersalne.

Na początku spotykamy bohatera lirycznego jako młodego zakochanego chłopca, aby w miarę czytania śledzić, jak uczucie rozwija się... Poza seriami Kazimierz Brakoniecki Erodotyki 10 Bogna Gniazdowska Czereśnie na klamce 10 Leszek Szaruga Zaczyna się 10 Szalom Asz na łamach prasy 22 Anna Matysiak Tyle nieznanych ryb 20... Erodotyki to wiersze o miłości, opowiadające o różnych jej etapach. Na początku spotykamy bohatera lirycznego jako młodego zakochanego chłopca, aby w miarę czytania śledzić, jak uczucie rozwija się... Erodotyki to wiersze o miłości, opowiadające o różnych jej etapach.

Na początku spotykamy bohatera lirycznego jako młodego zakochanego chłopca, aby w miarę czytania śledzić, jak uczucie rozwija się... Erodotyki to wiersze o miłości, opowiadające o różnych jej etapach. Na początku spotykamy bohatera lirycznego jako młodego zakochanego chłopca, aby w miarę czytania śledzić, jak uczucie rozwija się... Erodotyki to wiersze o miłości, opowiadające o różnych jej etapach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI