Trudne tematy. Inność i różnorodność

Trudne tematy. Inność i różnorodność - Bianca-Beata Kotoro | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bianca-Beata Kotoro
WYMIAR
12,13 MB
NAZWA PLIKU
Trudne tematy. Inność i różnorodność.pdf
ISBN
5967227153450

OPIS

Bo różnorodność nie jest ani gorsza ani lepsza. Świat składa się z podobieństw i inności. Ta książka porządkuje świat dziecka. Pokazuje inazywa różne niepełnosprawności, różne rodziny, religie. Porusza nawetkwestie wypróżniania i osób, które są stomikami. To obowiązkowa lektura w każdym domu, opatrzona wstępem seksuologa i pedagoga Wiesława Sokoluka z ciekawymi ilustracjami Aleksandry Glinki.

35,90 z ... Inność i różnorodność to kolejna książka z serii Trudne Tematy. Autorka, która jest psychologiem w sposób zero-jedynkowy tłumaczy dzieciom różnice tego świata.

Autorka, która jest psychologiem w sposób zero-jedynkowy tłumaczy dzieciom różnice tego świata. Pokazuje je, nazywa, ale nie...

POWIĄZANE KSIĄŻKI