Sekrety surowej diety

Sekrety surowej diety - Frederic Patenaude | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Frederic Patenaude
WYMIAR
9,61 MB
NAZWA PLIKU
Sekrety surowej diety.pdf
ISBN
9944863406498

OPIS

Jeśli męczą cię te same nudne, powtarzające się rady znajdujące się w prawie każdej książce na temat surowej diety wegańskiej, niniejsza publikacja cię zaskoczy! "Sekrety surowej diety" Frédérica Patenaude to najlepsza i najbardziej rzeczowa książka dotycząca witariańskiego stylu życia, jaką kiedykolwiek czytałam. Obala ona niektóre z ukrytych mitów ruchu surowej żywności i resetuje ścieżkę dla bardziej zdrowego i zrównoważonego podejścia do witarianizmu. Sekrety Surowej Diety, Warszawa.

Stan: nowy. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Światowy bestseller po raz pierwszy w języku polskim! Książka uważana w Kanadzie i USA za jeden z najpraktyczniejszych poradników na temat surowej diety , która początkującym pomoże Światowy bestseller po raz pierwszy w języku polskim!Książka uważana w Kanadzie i USA za jeden z najpraktyczniejszych poradników na temat surowej diety, która początkującym pomoże uniknąć często popełnianych błędów, a doświadczonym ? rozwiać wątpliwości.Dzięki tej książce:- dowiesz się, jakie są najgorsze błędy popełniane na surowej diecie i jak ich uniknąć ... W Sekretach surowej diety znajdziesz dziesiątki wskazówek, które pomogą ci opracować prostą, zdrową i odżywczą dietę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI