Wojna z kukułką

Wojna z kukułką - Cezary Żechowski | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Cezary Żechowski
WYMIAR
12,74 MB
NAZWA PLIKU
Wojna z kukułką.pdf
ISBN
8901881025778

OPIS

Książka Cezarego Żechowskiego jest ósmą pozycją wydaną w serii TANGERE. Tytuł serii może kojarzyć się z "nolime tangere" i rzeczywiście ma wchodzić z tymi słowami w rezonans. Ale dotyczyć ma rzeczy ludzkich.Tangere, bezokolicznik od tango - dotykać.Chodzi o to właśnie, by dotykać, by zatrzymać. Z otwartością, odwagą i miłością. A także by dać się dotknąć, by dać się przytrzymać. By się spotkać.Cezary Żechowski - urodził się w 1965 roku na Mazurach. Debiutował w 1997 roku tomikiem poezji "Podróż Bartolomeo". Publikował w "Więzi" i "Albo-albo". Był kuratorem cyklu otwartych wykładów i dyskusji "Zapomniane w baśni", realizowanych w Teatrze Dramatycznym i Laboratorium Dramatu.Wykładowca akademicki. Pracuje jako psychoterapeuta i psychiatra dziecięcy. Mieszka w Warszawie.

Księgarnia internetowa merlin.pl Wojna z kukułką (Cezary Żechowski). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Wojna z kukułką Cezary Żechowski.

Chodzi o to właśnie, by dotykać, by zatrzymać. Z otwartością, odwagą i miłością. Książka "Wojna z kukułką" Żechowski Cezary nie ma jeszcze dodanej recenzji.

POWIĄZANE KSIĄŻKI