Seryjni mordercy

Seryjni mordercy - Marek Stelar | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marek Stelar
WYMIAR
4,45 MB
NAZWA PLIKU
Seryjni mordercy.pdf
ISBN
1561891683085

OPIS

SERYJNY MORDERCA WG DEFINICJI DOPUSZCZA SIĘ TRZECH LUB WIĘCEJ MORDERSTW W ODDZIELNYCH EPIZODACH.SERYJNE MORDERSTWA SĄ POPEŁNIANE DLA PATOLOGICZNEJ ŻĄDZY ZUPEŁNEGO PANOWANIA NAD OFIARĄ.Seryjni mordercy terroryzowali ulice polskich miast XX i XXI wieku.Dlaczego popełniali okrutne zbrodnie i nie czuli potem skruchy?Gdzie rodzi się zło i czy można mu zapobiec?CO KRYJE UMYSŁ MORDERCY?Skąd bierze się w człowieku bestia, zdolna do najokrutniejszych czynów?Oto historie Tadeusza Ołdaka, Karola Kota, Bogdana Arnolda, Władysława Mazurkiewicza, Władysława Baczyńskiego, Stanisława Stańczyka, „Młotkarza z Torunia” czy „Wampira z Radomia”.Autorzy bestsellerowych kryminałów, psycholog sądowy oraz profiler w fascynujący i przerażający zarazem sposób przenikają umysły psychopatycznych morderców.Na kartach tej mrocznej książki poznajemy myśli i uczucia bestii.Tu rodzi się zło.

Ottis Toole, to mordercy z Teksasu. Poznali się w kuchni w schronisku dla bezdomnych w latach 70-tych.

Przeglądaj tysiące produktów, zamów i skorzystaj z darmowej dostawy do salonów Empik w całej Polsce! Był seryjnym mordercą, który bez skrupułów mordował własnych pacjentów, paryskie ulicznice oraz Żydów, od których brał pieniądze za pomoc w ucieczce z okupowanego Paryża. Mówił o sobie: "po prostu lubię smak krwi". Nastoletni Karol Kot terroryzował mieszkańców Krakowa w latach 60-tych ubiegłego wieku.

POWIĄZANE KSIĄŻKI