Bajka o królu Tomaszu

Bajka o królu Tomaszu - Roman Rynkowski | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Roman Rynkowski
WYMIAR
11,41 MB
NAZWA PLIKU
Bajka o królu Tomaszu.pdf
ISBN
7913536882760

OPIS

Król Tomasz to władca niezwykle powściągliwy w działaniu. Gdy pojawia się problem, długo myśli nad jego rozwiązaniem. A gdy zaradni mieszkańcy grodu, którym włada, sami się z problemem uporają, król ogłasza wszem i wobec, że to jego zasługa. Pewnego dnia zniecierpliwieni podwładni zawiązują spisek, by dać nauczkę Tomaszowi. Bajka o królu Tomaszu to napisana wartkim rymem, zabawna i nader pouczająca historia, godna polecenia dzieciom i... politykom.

A gdy zaradni mieszkańcy grodu, , Bajka o królu Tomaszu, Księgarnia PWN Toruń zaprasza Król Tomasz to władca niezwykle powściągliwy w działaniu. Gdy pojawia się problem, długo myśli nad jego rozwiązaniem.

Okładka twarda. Dostawa: od 6,99 zł (darmowa dostawa z abonamentem Legimi dla zakupu od 50,00 zł) Czas wysyłki: 1-2 dni robocze + czas dostawy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI