Zasady wojny

Zasady wojny - Łukasz Czeszumski | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Łukasz Czeszumski
WYMIAR
3,42 MB
NAZWA PLIKU
Zasady wojny.pdf
ISBN
7476358440487

OPIS

Dynamiczna powieść z wartką akcją i żywymi, ocierającymi się o naturalizm opisami. Czytelnik nie ma tu czasu na odpoczynek. Podobnie dzieje się z bohaterami książki, którzy żyją mocno, szybko, rzadko oglądają się za siebie. W świecie, w którym starają się odnaleźć dwaj główni bohaterowie panują zasady wojny, nijak mające się do norm panujących w zwykłej rzeczywistości. Brutalne starcia rebeliantów, karteli narkotykowych, biznesmanów i rządów każą zastanowić się nad poziomem zezwierzęcenia człowieka w rzeczywistości pozbawionej wartości humanitarnych.

Dwudziesty wiek przyniósł następujące zasady, które mogą wprowadzenie wojny wytłumaczyć. UWAGA! Na Wildernessie można zabijać (zgodnie z regulaminem) bez konsekwencji, lecz te akcje mogą być podstawą do CASUS BELI Casus Beli - Powód wojenny 1 Wojna BEZ CB 2 Wojna z Casus Beli 2.1 Dokumentacja CB 2.2 Co po Casus Beli? 3 Rodzaje bitew 3.1 Opis bitew - typy 3.2 Opis bitew - podtyp 4 Mechanika i Zasady Bitew 4.1 Zasady: 4.2 Mechanika: 5 Jak działa Konferencja? W zasadzie są 2 ... Dynamiczna powieść z wartką akcją i żywymi, ocierającymi się o naturalizm opisami. Czytelnik nie ma tu czasu na odpoczynek.

Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Zrobił to z tak głęboką wiedzą na temat ludzkiej psychiki, że skodyfikowane normy i zasady w „Sztuce wojny" są aktualne do dziś. Jego dogłębne zrozumienie natury człowieka i zasad rządzących społecznościami sprawia, że „Sztuka…" nabiera wciąż na aktualności.

POWIĄZANE KSIĄŻKI