Nosiwoda z Kazimierza

Nosiwoda z Kazimierza - Bogdan Rokicki | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bogdan Rokicki
WYMIAR
5,55 MB
NAZWA PLIKU
Nosiwoda z Kazimierza.pdf
ISBN
1392803634530

OPIS

Kazimierz nad Wisłą zawsze zachwycał pejzażem i architekturą. Ich szczególne połączenie sprawiało, że miasteczko stawiane było na równi, a nawet wyżej wielu innych europejskich ośrodków znanych ze szczególnej malowniczości. Na wyjątkowość tego miejsca składała się jednak nie tylko unikalna przyroda i oryginalna architektura. Miasto było piękne także urodą żyjących tu społeczności i charakterystycznych postaci, które na trwałe wpisały się w tutejszy krajobraz i przydawały mu jeszcze większego kolorytu.Do galerii takich postaci należał kazimierski nosiwoda. Jego sylwetka pojawiła sie w scenerii kazimierskiego rynku w pierwszej połowie dziewiętnastego wieku i pozostała tu na długie lata. Zamiarem niniejszej książeczki, napisanej na marginesie większej pracy, jest przybliżenie czytelnikowi tej postaci.

gdy książka będzie dostępna. Zobacz szczegóły powiadom.

Ich szczególne połączenie sprawiało, że miasteczko stawiane było na równi, a nawet wyżej wielu innych europejskich ośrodków znanych... Bogdan Rokicki Książki - Literatura faktu - Biografie - przeczytaj opinie, kupuj online w dobrej cenie na Inbook.pl Nosiwoda z Kazimierza, Rokicki Bogdan, 28,4 zł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI