Mój wybór

Mój wybór - Bogna Gniazdowska | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bogna Gniazdowska
WYMIAR
9,92 MB
NAZWA PLIKU
Mój wybór.pdf
ISBN
7936410975935

OPIS

Książka Bogny Gniazdowskiej jest trzecią pozycją wydaną w serii TANGERE.Tytuł serii może kojarzyć się z "noli me tangere" i rzeczywiście, ma wchodzić z tymi słowami w rezonans. Ale dotyczyć ma rzeczy ludzkich.Tangere, bezokolicznik od tango - dotykać.Chodzi o to właśnie, by dotykać, by zatrzymać. Z otwartością, odwagą i miłością.A także by dać się dotknąć, by dać się przytrzymać. By się spotkać.

Opracowane na kolejnych stronach treści, przybliżając specyfikę procesów, które towrzyszą dorastaniu, ilustrują, w jaki sposób można wspierać dobry rozwój nastolatka i jak zapobiegać pogłębianiu się problemów oraz podejmować ewentualną interwencję. Mój wybór: Przytulność Marta Suchodolska, Dyrektor Kreatywna Westwing, opowiada o kampanii, która została stworzona po to, żeby Wasze domy stały się nie tylko piękniejsze, ale także jeszcze bardziej przytulne. "Moje ciało, mój wybór" nie jest argumentem za cielesnymi prawami kobiet, jeśli powoduje, że kobiety są lekceważone zamiast szanowane i chronione. - Mówią, że nienarodzone dziecko nie ma prawa do życia ponieważ jest totalnie zależne od ciała matki. To jest moje wyniesione z domu przyzwyczajenie, ale też mój wybór, że wstaję w dobrym humorze i zawsze szukam jaśniejszych stron.

- Mówią, że nienarodzone dziecko nie ma prawa do życia ponieważ jest totalnie zależne od ciała matki. To jest moje wyniesione z domu przyzwyczajenie, ale też mój wybór, że wstaję w dobrym humorze i zawsze szukam jaśniejszych stron. Cała rozmowa z Ewą Wachowicz w najnowszym numerze Poradnika Domowego.

POWIĄZANE KSIĄŻKI