Kaczkówki w sercu i w kieszeni

Kaczkówki w sercu i w kieszeni - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
4,65 MB
NAZWA PLIKU
Kaczkówki w sercu i w kieszeni.pdf
ISBN
4314307918181

OPIS

„Większości z nas udało się dotąd poznać księdza Jana Kaczkowskiego z książkowych wydań Jego autorskich kazań, licznych telewizyjnych wywiadów z Jego udziałem i reportaży o hospicyjnejdziałalności. Z tych przekazów wyłania się portret niezwykłego człowieka, który w szybkim czasie stał się jednym z najpopularniejszych duchownych w naszym kraju. Z doświadczeń tych, którym dane było poznać Go osobiście, narodziła się książka „Kaczkówki w sercu i kieszeni”. To pozycja nieco inna od poprzednich książek o znanym „onkocelebrycie” naszych czasów. Zawiera ona cykl wywiadów z osobami, które blisko współpracowały z księdzem Janem, przyjaźniły się z Nim bądź w inny sposób złączyły z Nim swoje losy w różnych życiowych okolicznościach. W gronie rozmówców znaleźli się członkowie najbliższej rodziny, przyjaciele, lekarze pomagający mu w walce z chorobą, uczniowie szkół, młodzież z domów poprawczych i wiele innych osób, którym udało się spotkać księdza Jana na swojej drodze życiowej. Wszystkim tym osobom dała się poznać Jego niezwykła osobowość i charyzma."Fragment recenzji pani Anny Młocek.

Opowieści innych osób wyłaniają przed nami obraz osoby niezwykłej ... Kaczkówki w sercu i kieszeni w ofercie księgarni internetowej LIBRA.pl. Autor: Hlebowicz Jan, Kramek Michał.

Warto mieć je na co dzień w swoim sercu i kieszeni, aby móc po nie sięgnąć w chwili zastanowienia się nad sensem życia ... „Kaczkówki" w sercu i kieszeni. Niedziela Ogólnopolska 42/2016, str.

POWIĄZANE KSIĄŻKI