Jadę do Magadanu

Jadę do Magadanu - Igor Oliniewicz | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Igor Oliniewicz
WYMIAR
11,34 MB
NAZWA PLIKU
Jadę do Magadanu.pdf
ISBN
2776793433409

OPIS

Książka traktuje o pobycie w areszcie białoruskiego KGB ? szykanach, nieustannej kontroli, zastraszaniu, brutalności funkcjonariuszy i codziennym życiu w izolacji. Wspomnienia anarchisty pt. „Jadę do Magadanu”, zostały napisane przez Igora Oliniewicza, aktywistę osadzonego w koloni karnej. Zawierają one jego rysunki ilustrujące poszczególne wydarzenia. Dzięki temu, wszyscy będziemy mogli się przekonać, przez co skazani aktywiści musieli przejść za to, że odważyli się wystąpić przeciwko białoruskim władzom, bezlitośnie tłumiącym wszelkie przejawy społecznego niezadowolenia.

Przekonaj się sam! Jade do Magadanu | Olinewicz Igor | Bractwo Trojka. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Książka traktuje o pobycie w areszcie białoruskiego KGB - szykanach, nieustannej kontroli, zastraszaniu, brutalności funkcjonariuszy i codziennym życiu w izolacji.

Promocje nawet do -35%. Sprawdź! Sprawdź niskie ceny i kup Jadę do Magadanu w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Informacje o Jade do Magadanu - 7189551972 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI