Jabłonie, pietruszka i leżak

Jabłonie, pietruszka i leżak - Tadeusz Pabin | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tadeusz Pabin
WYMIAR
7,49 MB
NAZWA PLIKU
Jabłonie, pietruszka i leżak.pdf
ISBN
6403801660892

OPIS

Książka „Jabłonie, pietruszka i leżak” to opowieść o fali kolonizacji lat 70 tych. Dziwne, prywatna własność nie wpisująca się w ustrój ówczesnego kraju. Polska pomysłowość i chęć zrobienia czegoś z niczego w czasach wielkiego niedoboru towaru. Żywa dowcipna narracja, humor, który łączy a nie dzieli i zwykli bohaterowie walczący na wszelkie sposoby z szarością PRL-u Powieść z elementami „komedii” ale takie to były czasy.

Lubią glebę umiarkowanie wilgotną, jednak po posadzeniu obficie je podlewajmy. Dobrze, gdy poziom wód gruntowych wynosi 150-180 cm ... Książka Jabłonie, pietruszka i leżak to opowieść o fali kolonizacji lat 70 tych.

Księgarnia internetowa merlin.pl Książka „Jabłonie, pietruszka i leżak" to opowieść o fali kolonizacji lat 70 tych. Dziwne, prywatna własność nie wpisująca się w ustrój ówczesnego kraju.

POWIĄZANE KSIĄŻKI