Katalog roślin Drzewa, krzewy, byliny (nowe wydanie)

Katalog roślin Drzewa, krzewy, byliny (nowe wydanie) - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
9,69 MB
NAZWA PLIKU
Katalog roślin Drzewa, krzewy, byliny (nowe wydanie).pdf
ISBN
4273270352934

OPIS

Kolejne, poszerzone o 600 roślin wydanie bestselleru!dla projektantówtworzących ogrody i miejskie tereny zielenipracujących przy sprzedaży roślindziałkowcówpasjonatów i początkujących właścicieli ogrodów, balkonów i tarasówstudentów architektury krajobrazu i ogrodnictwaOpisane z pasją przez 9 znakomitych polskich ekspertów:592 drzewa i krzewy iglaste264 drzewa liściaste664 krzewy liściaste288 roślin wrzosowatych176 pnączy96 róż96 roślin sadowniczych376 bylinNOWE DZIAŁY:32 rośliny tarasowe72 trawy i paprocie24 rośliny ozdobne o jadalnych owocachplanowanie ogroduzwalczanie szkodników i chorób

11 ROZDZIAŁÓW: drzewa i krzewy iglaste, - drzewa liściaste, - krzewy liściaste, - rośliny tarasowe, - rośliny wrzosowate, - pnącza, - róże, - byliny, - trawy i paprocie, - rośliny sadownicze, - rośliny ozdobne o jadalnych owocach. Katalog roślin Drzewa, krzewy, byliny (nowe wydanie) Produkt niedostępny - produkt nie jest obecnie osiągalny u żadnego z naszych dostawców. Zawsze możliwy jest dodruk, wznowienie lub reedycja tytułu, o ile wydawca podejmie taką decyzję. Katalog roślin.

Pierwsze wrażenie: okładka barwna, połyskująca, dobrej jakości (dzięki czemu wydanie ... Charakterystyki roślin sporządzone przez 8 wybitnych specjalistów i praktyków: Marcelego Ciesielskiego, Grzegorza Hoduna, dr Jaceka Marcinkowskiego, dr Szczepana Marczyńskiego, dr hab. Piotra Murasa, dr Wiesława Szydło, Magdalenę Tomżyńską, Zbyszka Wybickiego.Jakie rośliny wybrać? Co posadzić w małym ogrodzie, co na dużej działce rekreacyjnej? Co sprawdzi się w parku i na ... Nowe wydanie bestsellera Katalog Roślin.

POWIĄZANE KSIĄŻKI