Głowa do wynajecia Przerażające oddziaływania na odległość część II

Głowa do wynajecia Przerażające oddziaływania na odległość część II - Maciej Bennewicz | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maciej Bennewicz
WYMIAR
10,20 MB
NAZWA PLIKU
Głowa do wynajecia Przerażające oddziaływania na odległość część II.pdf
ISBN
7248133195444

OPIS

Druga część jest mroczniejsza od pierwszej i jednocześnie bardziej refleksyjna. Postaci uwikłane są w coraz bardziej niebezpieczne intrygi, po omacku szukają wyjścia z labiryntu spisków. Poznasz korupcję na szczytach władzy i magię karaibskich bóstw. Niektórzy bohaterowie życia publicznego mogą się wydać dziwnie znajomi.Autor w znakomitym stylu łamie konwencje literackie. Lubisz wątki kryminalne? lubisz groteskę i satyrę? Lubisz realizm magiczny? Lubisz powieść historyczną? Wszystko to i jeszcze więcej, jak w znakomitej potrawie, znajdziesz w Głowie do wynajęcia. Lekkie smaki dialogów mieszają się z wytrawnymi odcieniami akcji a to wszystko zrównoważone nutą refleksji. Nie można się oderwać ani na chwilę!

Księgarnia internetowa dla spragnionych wiedzy. Szybkie wysyłki.

Poznasz korupcję na szczytach władzy i magię karaibskich bóstw. Niektórzy bohaterowie życia publicznego mogą się wydać dziwnie znajomi ... Druga część jest mroczniejsza od pierwszej i jednocześnie bardziej refleksyjna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI