Antymatki

Antymatki - Grzegorz Łęcicki | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Grzegorz Łęcicki
WYMIAR
4,65 MB
NAZWA PLIKU
Antymatki.pdf
ISBN
8858149278386

OPIS

Ze wstępu: "Użyte w tytule pojęcie antymatki stanowi neologizm, mający na celu nie zaprzeczenie fizycznej rzeczywistości czy deprecjonowanie macierzyństwa, ale zaakcentowanie jego negatywnych form realizacji w zakresie wychowania, szczególnie w wymiarze emocjonalnym."

Jak to się dzieje, że po wyjściu z kościoła taka kobieta zmienia oblicze i staje się wręcz katem dla swojego syna, córki, synowej czy zięcia? Antymatki Antymatki Grzegorz Łęcicki 1 ocen Kategoria: Felieton. Informacja o produkcie.

Miłość matki do swojego dziecka jest tak wielka, że przysłania czasami logiczne myślenie. Matka wręcz osacza swoją miłością pociechę, nie zdając sobie sprawy, jak wielką krzywdę wyrządza mu pozbawiając je ... - Tak, bo antymatki mają piekielną inteligencję w dostrzeganiu swoich ofiar, którymi są także mężowie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI