Wylecz się jedzeniem

Wylecz się jedzeniem - Katarzyna Bączkowska | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Bączkowska
WYMIAR
9,52 MB
NAZWA PLIKU
Wylecz się jedzeniem.pdf
ISBN
7201554603889

OPIS

Ta książka naprawdę otwiera oczy. Jest właśnie dla Ciebie! Może uratować Twoje życie i zdrowie. Pomaga obudzić się ze schematu beztroskiego trucia się tym, co znajduje się w sklepach z żywnością - a żywnością nie jest. Większość ludzi nie ma pojęcia, co to jest zdrowe jedzenie i jakom wspaniałym urządzeniem jest ciało ludzkie.Po wprowadzeniu w życie pewnych wskazówek każdy może próbować sam się naprawić. I Ty możesz poczuć się zdrowiej oraz pozbyć się wielu dolegliwości. Znikną nadciśnienie i inne choroby powszechne a niepotrzebne. Jest to książka dla tych, którzy naprawdę chcą być zdrowi i szczęśliwi i chcą pozbyć się alergii, zmęczenia i schudnąć bez odchudzania się.

10-15 minut Cukier zaczyna trafiać do krwiobiegu, jednak jego poziom nie podnosi się bardzo gwałtownie. Odbijanie po jedzeniu i piciu jest fizjologicznym odruchem organizmu, dzięki któremu pozbywa się on przez usta nadmiaru powietrza z przełyku i żołądka. Z każdym kęsem połkniętego pokarmu do żołądka dostaje się mała objętość powietrza (2-4 ml), a cały posiłek wiąże się z zaleganiem około 100-200 ml.

Większość ludzi nie ma pojęcia, co t Wylecz się jedzeniem - Katarzyna Bączkowska - Książka w SwiatKsiazki.pl Wylecz się jedzeniem (Katarzyna Bączkowska). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Ta książka naprawdę otwiera oczy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI