Książ zamek i tarasy (wersja angielska)

Książ zamek i tarasy (wersja angielska) - Będkowska-karmelita Anna | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Będkowska-karmelita Anna
WYMIAR
4,79 MB
NAZWA PLIKU
Książ zamek i tarasy (wersja angielska).pdf
ISBN
5870788967531

OPIS

"Książ. Zamek i tarasy. Przewodnik" to kompendium wiedzy o Perle Architektonicznej Dolnego Śląska w wersji kieszonkowej. Zamek Książ należy do najpiękniejszych i największych rezydencji arystokratycznych w Polsce i Europie. Ceniony jest również jako wybitny zabytek architektury obronnej. Zachwyca swym ogromem, bogactwem pomysłów architektonicznych, burzliwą historią oraz uroczym położeniem. Przewodnik przedstawia wielowiekową historię tej niezwykłej budowli oraz znamienitego rodu Hochbergów - właścicieli Książa. Opisuje architekturę zamku i całego kompleksu. Prowadzi zwiedzających przez zamkowe wnętrza - sale i korytarze, następnie przez wszystkie tarasy ogrodowe. Przedstawia obiekty godne uwagi znajdujące się w pobliżu zamku: Stado Ogierów Książ, Palmiarnię w Lubiechowie i zamek Stary Książ. Przybliża walory przyrodnicze Książańskiego Parku Krajobrazowego i opisuje zamkowe podziemia. Przewodnik jest bogato ilustrowany (ponad 70 zdjęć) i zawiera najbardziej aktualne i rzetelne dane. Uzupełniają go: mapa Książańskiego Parku z najnowszymi szlakami pieszymi i rowerowymi mapa samochodowa z dojazdem do Książa plan kompleksu Książ przypisy, bibliografia i praktyczne informacje dla zwiedzających.

Zamek i tarasy. Przewodnik" to kompendium wiedzy o Perle Architektonicznej Dolnego Śląska w wersji kieszonkowej.

Zachwyca swym ogromem, bogactwem pomysłów architektonicznych, burzliwą historią oraz uroczym położeniem. Książ Zamek i tarasy NW wersja ANGIELSKA (Anna Będkowska-Karmeita). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > ksiaz-zamek-i-tarasy-wersja-angielska Książ.

POWIĄZANE KSIĄŻKI