Gentryfikacja. Lokatorzy w ogniu wojny socjalnej

Gentryfikacja. Lokatorzy w ogniu wojny socjalnej - Veroni Sinewali | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Veroni Sinewali
WYMIAR
8,4 MB
NAZWA PLIKU
Gentryfikacja. Lokatorzy w ogniu wojny socjalnej.pdf
ISBN
6193833235702

OPIS

Inny, lepszy świat jest możliwy. Ludzie zawsze szukali nowych rozwiązań dotyczących organizacji życia społecznego, która byłaby lepsza od istniejącego status quo. Szukają i dzisiaj. Nie jest tak, że nie ma alternatyw. Nigdy tak nie było. Ludzie dążą do poszerzania swojej wolności, do zmian, szczególnie wtedy, gdy życie w istniejących warunkach staje się trudne do zniesienia i zaakceptowania z powodów materialnych, społecznych, politycznych czy - czasami przede wszystkim - etycznych. Seria “Anarc

Bractwo Trojka Gentryfikacja Lokatorzy w ogniu wojny socjalnej Veronika Sinewali. Oprawa miękka: ISBN: 978-83-926-6623-3: EAN: 9788392666233: Liczba stron: 78: Format: 150x210mm: Cena katalogowa: 14,00 zł ... Gentryfikacja Lokatorzy w ogniu wojny socjalnej (Sinewali Veronika).

Lokatorzy w ogniu wojny socjalnej ... Napisz recenzję o produkcie: Gentryfikacja.

POWIĄZANE KSIĄŻKI