Czorne papirochy Tom 1

Czorne papirochy Tom 1 - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
12,15 MB
NAZWA PLIKU
Czorne papirochy Tom 1.pdf
ISBN
3547077917899

OPIS

Wybór opowieści komiksowych legendarnego już w niektórych kręgach rysownika i poety.Janek nie oszczędza swoich bohaterów, obrywa się każdemu: czy to ćpun czy klecha,szkieł czy anarchista, strażak czy rencista. Mamy skłoty i urzędy, kościoły iburdele. A wszystko w malowniczym krajobrazie miast, wsi, lasów i łąk. Częśćhistorii oparta jest na faktach, część jest owocem wyobraźni. Tylko autor raczywiedzieć co tu prawdą jest a co fałszem. 

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Janek Czorne papirochy Tom 1 (Janek). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Wybór opowieści komiksowych legendarnego już w niektórych kręgach rysownika i poety.

Everyday low prices and free delivery on eligible orders. Janek Czorne papirochy tom 1 - opis wydawcy. Wybór opowieści komiksowych legendarnego już w niektórych kręgach rysownika i poety.

POWIĄZANE KSIĄŻKI