Poprzez inne wymiary

Poprzez inne wymiary - Władysław Roman Adamski | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Władysław Roman Adamski
WYMIAR
11,25 MB
NAZWA PLIKU
Poprzez inne wymiary.pdf
ISBN
4479768156889

OPIS

W opowiadaniach czytelnik odnajdzie klasyczną problematykę podróży międzygwiezdnych jak i spojrzenie na kulturowe nieporozumienia wynikające z kontaktów pomiędzy cywilizacjami. Najszerzej rozwinięty został jednak temat światów równoległych i podróży w czasie. To one są prawdziwą esencją tego wydania.

środa, Styczeń 2, 2019 - 20:35 komentarzy: Nasz Wszechświat może znajdować się na bańce, która rośnie w innym wymiarze. Od dawna wiemy, że Wszechświat rozszerza się i robi to coraz szybciej.

Jednak naukowcy nie mają pojęcia dlaczego tak jest i przypuszczają, że za ten stan rzeczy może odpowiadać ciemna energia. W opowiadaniach czytelnik odnajdzie klasyczną problematykę podróży międzygwiezdnych jak i spojrzenie na kulturowe nieporozumienia wynikające z kontaktów pomiędzy cywilizacjami. Najszerzej rozwinięty został jednak temat ... Wymiary rzeczywistości.

POWIĄZANE KSIĄŻKI