Piosenki z charakterem CD

Piosenki z charakterem CD - Agnieszka Kornacka | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Kornacka
WYMIAR
4,17 MB
NAZWA PLIKU
Piosenki z charakterem CD.pdf
ISBN
2391676431908

OPIS

Publikacja jest wydana w formie digipacku, czyli książeczki z dołączoną na 3 stronie okładki płytą CD.Na płycie CD zamieszczono 14 piosenek w różnych stylach muzycznych (m.in. pop, rock, country, a nawet hip-hop!) mających za zadanie rozwijać u dziecka m.in.:- poczucie własnej wartości i optymizm- samodzielność i odwagę- zdolność współdziałania z innymi- wrażliwość i szacunek do innych ludzi- cierpliwość, spokój i opanowanie- umiejętność komunikowania się- wytrwałość w dążeniu do celu. W książeczceznajdziemy słowa piosenek, propozycje zagadnień do poruszenia z dziećmi oraz propozycje pracy plastycznej do wykonania przez dzieci.Piosenki świetnie nadają się do codziennych wspólnych zabaw w przedszkolu i domu, a ich rytmy i teksty zachęcają do aktywności. Można przy nich tańczyć, można ilustrować ich treść ruchem i gestem. Można też usiąść i w skupieniu ich wysłuchać.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 7,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Piosenki z charakterem CD - "Piosenki z charakterem" to publikacja wspierająca kształtowanie się dojrzałości społeczno-emocjonalnej przedszkolaków oraz dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Publikacja jest wydana w formie digipacku, czyli książeczki z dołączoną na 3 stronie okładki płytą CD.

Publikacja jest wydana w formie digipacku, czyli książeczki z dołączoną na 3 stronie okładki płytą CD. Piosenki z charakterem CD CEBP 24.12 Ocena 5 / 5 7125 opinii. Piosenki z charakterem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI