Pamiętny Sylwester

Pamiętny Sylwester - Ireneusz Bedwin | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ireneusz Bedwin
WYMIAR
12,57 MB
NAZWA PLIKU
Pamiętny Sylwester.pdf
ISBN
3102950915505

OPIS

W gęstej atmosferze dymu papierosowego rozgrywa się gęsta jak kawa z fusami podana w szklance z koszyczkiem fabuła "Pamiętnego Sylwestra", która przenosi nas w klimat lat 90. Piękne panie i bogaci panowie z szacownego towarzystwa skrywają pod maską przeciętności sekrety, o których woleliby milczeć do końca życia. To niepisane porozumienie przerywa nagła śmierć jednego z nich. Czy to oznacza, że całej sprawie ukręcono łeb? Czy może na miejscu jednej ściętej głowy wyrosną kolejne trzy? Sprawa trafia na duże, wysprzątane przed Nowym Rokiem biurko komisarza policji, który bez wahania podejmuje wyzwanie.Po prostu jeszcze nie wie, jak bardzo jest niebezpieczne.

Petru i Schmidt wzbudzili gigantyczne zainteresowanie mediów, gdy na przełomie 2016 i 2017 roku okazało się, że mają romans. 📚 Poznaj "Pamiętny sylwester" autorstwa Marie Ferrarella. Przeczytaj opis książki "Pamiętny sylwester" a także poznaj jej ocenę.

W gęstej atmosferze dymu papierosowego rozgrywa się gęsta jak kawa z fusami podana w szklance z koszyczkiem fabuła "Pamiętnego Sylwestra", która przenosi nas w klimat lat 90. W gęstej atmosferze dymu papierosowego rozgrywa się gęsta jak kawa z fusami podana w szklance z koszyczkiem fabuła "Pamiętnego Sylwestra", która przenosi nas w klimat lat 90. Piękne panie i bogaci panowie z szacownego towarzystwa skrywają pod maską przeciętności sekrety, o których woleliby milczeć do końca życia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI