Gra w kości Przerażające oddziaływania na odległość część I

Gra w kości Przerażające oddziaływania na odległość część I - Maciej Bennewicz | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maciej Bennewicz
WYMIAR
5,32 MB
NAZWA PLIKU
Gra w kości Przerażające oddziaływania na odległość część I.pdf
ISBN
2060494666905

OPIS

Lubisz kryminały, powieści fantasy i political fiction? Mistrz i Małgorzata, Homer, religia bahai, voodoo, a przede wszystkim nietuzinkowe poczucie humoru i wartka akcja to mieszanka, która sprawia, że książkę można "połknąć" w całości od razu.... Kolejna powieść Macieja Bennewicza, w której autor mistrzowsko bawi się różnymi konwencjami literackimi. Czytelnik zapraszany jest do świata współczesnych mu bohaterów, który nieoczekiwanie pokazuje swoją podszewkę pełną magiczności, gadających kotów,

Przeczytaj recenzję Przerażające oddziaływania na odległość. Część 1.

Data zakończenia 2020-03-04 - cena 19,97 zł Mistrz i Małgorzata, Homer, religia bahai, voodoo, a przede wszystkim nietuzinkowe poczucie humoru i wartka akcja to mieszanka, która sprawia, że książkę można „połknąć" w całości od razu…. "Gra w kości" to pierwsza cześć cyklu "Przerażających oddziaływań na odległość". Książka „Przerażające oddziaływania na odległość cz.

POWIĄZANE KSIĄŻKI