Inne historie miłosne

Inne historie miłosne - Lucian Dan Teodorovici | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lucian Dan Teodorovici
WYMIAR
4,81 MB
NAZWA PLIKU
Inne historie miłosne.pdf
ISBN
2867213797613

OPIS

Inne historie miłosne to współczesna powieść wybitnego rumuńskiego pisarza i scenarzysty, Luciana Dana Teodorovici. Głównym tematem powieści jest niespełniona miłość, a jedenaście rozdziałów, które mogą być traktowane zarówno jak samodzielne opowiadania, jak i epizody tworzące większą całość, spaja postać narratora-dziennikarza.Kolejne oblicza miłości ukazane są nie tylko poprzez opisy zdarzeń, jakie miały miejsce w różnych okresach jego życia (dzieciństwo, młodość, teraźniejszość), ale także w

Darmowy transport od 159 zł. Przekonaj się sam! „Odette i inne historie miłosne" to niestety pisany niemalże na społeczne zamówienie zbiór uproszczonych, raczej niezbyt prawdopodobnych opowieści.

... Każda z siedmiu historii była inna, jednak to miłość była elementem wiążącym.

POWIĄZANE KSIĄŻKI