W osłonie trzeciej pancernej. Walki 2 Armii Lotniczej w operacji dolnośląskiej i bitwie lubańskiej

W osłonie trzeciej pancernej. Walki 2 Armii Lotniczej w operacji dolnośląskiej i bitwie lubańskiej - Jaroslaw Ludowski | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jaroslaw Ludowski
WYMIAR
9,40 MB
NAZWA PLIKU
W osłonie trzeciej pancernej. Walki 2 Armii Lotniczej w operacji dolnośląskiej i bitwie lubańskiej.pdf
ISBN
7305783719068

OPIS

W osłonie trzeciej pancernej to książka opisująca udział radzieckiego i niemieckiego lotnictwa w walkach podczas Operacji Dolnośląskiej i Bitwy Lubańskiej w okresie od 8 lutego do 8 marca 1945 r. Zakres publikacji dotyczy obszaru działania głównego ugrupowania uderzeniowego 1 Frontu Ukraińskiego ? 3 Armii Pancernej Gwardii i 52 Armii, od forsowania Odry z przyczółka ścinawskiego, aż po ciężkie walki pod Lubaniem. Ten właściwie nigdy nie poruszany w publikacjach wydawniczych wątek zasługuje na os

Zakres publikacji dotyczy obszaru działania głównego ugrupowania uderzeniowego 1 Frontu Ukraińskiego - 3 Armii Pancernej Gwardii i 52 Armii, od forsowania Odry z przyczółka... Jarosław Ludowski: "W osłonie trzeciej pancernej. Walki 2 Armii Lotniczej w Operacji Dolnośląskiej i Bitwie Łużyckiej".

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Walki 2 Armii Lotniczej w Operacji Dolnośląskiej i Bitwie Lubańskiej (cz.2) Przegląd Lubański Kontynuujemy publikację fragmentów mającej się ukazać niebawem książki naszego redakcyjnego kolegi, lubańskiego regionalisty Jarosława Ludowskiego pt. „W osłonie trzeciej pancernej. W osłonie trzeciej pancernej to książka opisująca udział radzieckiego i niemieckiego lotnictwa w walkach podczas Operacji Dolnośląskiej i Bitwy Lubańskiej w okresie od 8 lutego do 8 marca 1945 r.

POWIĄZANE KSIĄŻKI