W królestwie zachodzącego słońca

W królestwie zachodzącego słońca - Wiesław Krakowski | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wiesław Krakowski
WYMIAR
7,86 MB
NAZWA PLIKU
W królestwie zachodzącego słońca.pdf
ISBN
4658292249356

OPIS

Jeśli chcesz: poznać emocje towarzyszące chirurgowi w czasie operacji i w jego nieraz dramatycznych działaniach przy ratowaniu życia ludzi... poddać się urokowi Alhambry i Alpuhary...zachwycić smakiem andaluzyjskich potraw... poczuć grozę sztormowego Atlantyku płynąc na jedenastometrowej łódce... zakochać się w niesamowitych zachodach słońca południowego Maroka... dać się przenieść dżinnowi do zaczarowanej krainy niebieskich ludzi pustyni - sięgnij po tę książkę! Ona Cię zauroczy!!!

Adam Kotleszka zaprzecza sugestiom Foot Trucka, że chwalił się z fikcyjnych profili. Szef TVP Sport: zniszczyliście człowieka. Czarna plansza w tv, komunikaty w radiu i internecie.

Święty Mikołaj Polska. Oglądalność kanałów informacyjnych w 2020 roku wzrosła o 29 proc., TVN24 liderem. Wraca "Seks w wielkim mieście".

POWIĄZANE KSIĄŻKI