Atomowa tajemnica Sudetów

Atomowa tajemnica Sudetów - Robert Klementowski | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Robert Klementowski
WYMIAR
4,8 MB
NAZWA PLIKU
Atomowa tajemnica Sudetów.pdf
ISBN
2474700862034

OPIS

Jedną z wielu tajemnic PRL-u było zaangażowanie Polski w sowiecki program atomowy. Wyrażał się on w dostarczaniu do Związku Sowieckiego „złota ery atomowej”, czyli rudy uranu. Wydawało się, że kopalnie zlokalizowane na Dolnym Śląsku będą podobnym zagłębiem surowcowym dla przemysłu zbrojeniowego, jak zakłady górnicze w sąsiedniej sowieckiej strefie okupacyjnej Niemiec czy Czechosłowacji ? z wszystkimi tego konsekwencjami dla ludzi i środowiska. O tym, dlaczego tak się nie stało, opowiada książka

Archiwum System autor: Robert Klementowski | Literatura \ Regiony: historia i osobliwości | | Księgarnia Podróżnika Wrocław Informacje o Atomowa tajemnica Sudetów Robert Klementowski - 6835346905 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2017-06-06 - cena 35,99 zł Sprawdź niskie ceny i kup Atomowa tajemnica Sudetów w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Sudety - łańcuch górski na obszarze południowo-zachodniej Polski i północnych Czech, stosunkowo niewielki skrawek znajduje się w Niemczech; najwyższy szczyt Śnieżka - 1603 m n.p.m..Znajdują się w Pozaalpejskiej Europie Środkowej, są najwyższą częścią Masywu Czeskiego oraz najwyższymi górami Czech.

Szczegóły . Data wydania: ... Atomowa tajemnica Sudetów już od 20,68 zł - od 20,68 zł, porównanie cen w 8 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI