Komu służy kultura?

Komu służy kultura? - Tomasz A. Żak | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tomasz A. Żak
WYMIAR
11,35 MB
NAZWA PLIKU
Komu służy kultura?.pdf
ISBN
5901931787598

OPIS

Nie czytajcie Państwo Żaka. W żadnym wypadku. Zwłaszcza jeśli lubicie III RP, zwłaszcza jeśli lubicie współczesny polski teatr, jeśli nie przeszkadza Wam permisywizm, hipokryzja, jeśli daleko Wam do Boga, jeśli sądzicie, że nauka w polskiej szkole to jest to, czego oczekujecie, jeśli wstydzicie się „polskości”, jeśli nie chcecie się o nią bić, a w razie potrzeby za nią ginąć. Nie czytajcie, jeśli obca jest Wam tradycja, jeśli w Oświeceniu widzicie epokę postępu i wyrównywania szans. Nie czytajci

Tym razem porozmawiamy o pięknie. Powiadom mnie, jak tylko Komu służy kultura się pojawi. Powiadomienia wysyłamy natychmiast po pojawieniu się towaru w sklepie.

Reżyserzy pokazują tu swoje najnowsze dokonania. Zbierają oklaski albo cięgi. Często narzekamy na głębokość podziałów politycznych w Polsce.

POWIĄZANE KSIĄŻKI