Dzikie stworzenia

Dzikie stworzenia - Jadwiga Grabarz | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jadwiga Grabarz
WYMIAR
12,47 MB
NAZWA PLIKU
Dzikie stworzenia.pdf
ISBN
3542892903562

OPIS

Nie wiesz, co powiedzieć i jak to robić, ale czujesz, że to jest mocne i dobre, ma swą siłę, swój język i niepostrzeżenie przeciąga na swoją stronę. I tym razem pewna tajemnicza niepozorność tych wierszy rodzi naszą wzmożona uwagę, oczy otwierają się na misternie skłębione sensy, wewnętrzne, spójne i niezależne tętno fraz, które niczym powidoki snów, poddają nowe obrazy, nowe formy...Te wiersze już gdzieś widziałem, słyszałem ich cichy pomruk, czyste ja poezji samej. Ale to, jak się spotkały i zaczęły opowiadać razem, jest czymś wyjątkowym, czego zupełnie nie spodziewałem się.Karol Maliszewski

Nastoletnia... Dzikie stworzenia (5597783) - Jadwiga Grabarz - Książka, recenzja, streszczenie Dzikie stworzenia Jadwiga Grabarz Wydawnictwo: inne Data wydania: 2016-06-22 Kategoria: Poezja ISBN: 9788394087326 Liczba stron: 66. Ocena: 5.5 (2 głosów) 5.50 2 KUP ... Dzikie stworzenia Savage.

Początek lata zapowiada się świetnie, jednak sielankę zakłóca niewyjaśnione zniknięcie nastolatków. Przerażeni letnicy rozpowszechniają plotkę o krążącym w okolicy dzikim zwierzęciu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI