Dym w głowach

Dym w głowach - Helena Saniewska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Helena Saniewska
WYMIAR
10,33 MB
NAZWA PLIKU
Dym w głowach.pdf
ISBN
8104365178289

OPIS

Co wiemy o pokoleniu młodych? Źli, egoistyczni, próżni, a do tego leniwi, bezczelni, zdemoralizowani? A może znacznie lepsi niż nam się wydaje: wartościowi, wrażliwi i jaśni, czasami lepsi nawet od nas samych? Książka nie daje jednoznacznych odpowiedzi, bo one nie istnieją. Stawia jedynie pytania o ludzi dopiero wkraczających w życie. Ale także o nas, już dorosłych.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Książka Dym w głowach - Helena Saniewska - od 21,45 zł, porównanie cen w 14 sklepach. Zobacz inne Nauki humanistyczne i społeczne, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Sprawdź niskie ceny i kup Dym w głowach w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Szczegóły: Dym w głowach - Saniewska HelenaELENA.

Jeśli chodzi o ból głowy. który jest niezbyt nasilony i opisywany często przez pacjentów jako opasujący "jak obręcz", to jest to z dużym prawdopodobieństwem tak zwany napięciowy ból głowy, związany właśnie ze stresem, czy wygórowanymi reakcjami emocjonalnymi (do których skłonność sama Pani u siebie widzi).Co do spaczonego węchu, tu sprawa nie jest tak oczywista. W środku pachnąca świeżą farbą drukarską książka P.Magdy Ogórek ,,ISTA WACHTERA" Polecam wszystkim tą księgarnię.

POWIĄZANE KSIĄŻKI